Linkin Park News Revolution Forum
Marzec 29, 2024, 16:02:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: PES 2012 vs Fifa 12  (Przeczytany 3688 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť : Wrzesień 13, 2011, 13:45:28 ť

Powoli można już oceniać, która gra jest lepsza, ponieważ pojawiły się dema tych gier:
 Fifa 12 demo do pobrania tutaj http://downloads.moddingway.com/file/14806.html,
natomiast demo 1 PESa 2012 tutaj http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/14475.html
demo PESa 2012, jest z fazy późnej bety gry, więc w 2-gim demie, które jutro wychodzi będę, niektóre rzeczy poprawione. W mojej ocenie PES 2012 ma bardzo dobrze poprawiony gameplay i bardzo się mi podobają zmiany, w demo fify 12 dopiero zaczyna grywać.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Wrzesień 13, 2011, 20:55:02 ť

Wiem tylko tyle, żę PES 11 to irytująca gra pod względem systemu gry. Wię bez urazy dla fanów serii Konami, ale w 2010 roku wygrało EA .

PES jest irytujący, a FIFA niezbyt realistyczna

Poczekamy zobaczymy
Jutro może dema śćieągne
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Wrzesień 15, 2011, 15:06:57 ť

ONLY FIFA 12!

Tutaj moim zdaniem nie ma porównania. PES zrobił moim zdaniem krok w tył przy 2012. Jeszcze jak 2011 była do zniesienia (i nawet w nią grałem przez długi czas) to w 12 zagra się 3 mecze i jeszcze to daje radość, ale już chwilę pograsz i już nie można patrzeć na tą grę. FIFA to już co innego... W to się chce grać! A jak jeszcze dojdzie tryb menadżerski to będzie gierka.
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

unihokej maniacraft telenovelee madex rybyigzyby