Linkin Park News Revolution Forum
Marzec 29, 2024, 00:31:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: UEFA Liga Mistrzów / Liga Europejska  (Przeczytany 8564 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 27, 2011, 09:06:30 ť

Może trochę za późno zakładam wątek bo nasze kluby trochę już przeszły , więc zakładam go teraz . Na wstępie powiem , że możecie tu dyskutować nie tylko o naszych rodzimych klubikach ,ale też o wydarzeniach w obu pucharach .

Jak na razie Śląsk radzi sobie aż za dobrze . Pokonało Dundee i myślę , że teraz czeka nieco łatwiejszy rywal , ale można się na nim łatwo wyłożyć .
Jako ciekawostkę podam , że mecz we Wrocławiu obejrzy o 1600 kibiców mniej , bo UEFA zamyka dwie trybuny tymczasowe . Trochę lipa , ale wierze w zwycięstwo chłopaków
po świetnym dwumeczu z Dundee . Szczególnie gdy oglądałem mecz w Szkocji miałem wrażenie , że oglądam spotkanie na naprawdę międzynarodowym poziomie .
Lokomotiw Sofia z pewnością jest do przejścia

Na Jagiellonii się zawiodłem , ale już odpadli więc nie widzę sensu roztrząsania tematu .

Gaziantepspor - to rywal Legii . Będzie naprawdę ciężko , bo turecka piłka stoi na naprawdę wysokim poziomie . A Legia nie poczyniła jakiś gwałtownych ruchów na rynku transferowym ...
Niestety szanse są niewielkie , ale może ...

No a teraz przejdźmy do Wisły . Pokonanie Skonto było planem minimum . Teraz przyszedł czas na Liteks Łowecz . Pierwszy mecz był bardzo ciężki i szczęśliwie wygrany . Gdyby nie to że Wisła straciła bramkę powiedział bym , że są już w następnej fazie . Mam nadzieję , że Maaskant wymyśli dobrą taktykę na rewanż przy Reymonta .
Jeśli Wisła przejdzie dalej to prawdopodobnie trafina na dużo silniejszy klub i trafi po orażce do fazy grupowej LE . Ale to też dobra opcja  Mrugnięcie
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 27, 2011, 09:39:17 ť

Jeśli chodzi o Wisłę to jestem dobrej myśli, że awansują do 4 rundy spokojnie, a dalej fakt będzie mocniejszy rywal, ale w zasięgu mistrzów Polski (dzięki zmianie zasad UCL), więc może uda się w tym roku awansować.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 28, 2011, 17:50:32 ť

Czuję się lekko zawiedziony . A raczej czuję taki niedosyt , bo sama postawa Śląska była świetna , ale jako faworyt powinni byli to udowodnić w postaci bramek .
Według mnie zawiniła niepewność . Powinno być przynajmniej 3:0 , a nie wiem czy na wyjeździe będzie tak różowo ...

Teraz tylko żeby Legia dała radę ...
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #3 : Lipiec 28, 2011, 17:58:03 ť

Śląsk ma jeszcze szanse, ważne, że bramki nie stracili bo by było już po wszystkim.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #4 : Lipiec 28, 2011, 20:52:06 ť

No Legia wygrała . Słaby mecz , ale są dobre widoki na przyszłość . Na Ł3 będzie dużo łatwiej i chłodniej .
Jest dobrze krótko mówiąc !!!
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #5 : Sierpień 05, 2011, 13:18:29 ť

dziś było losowanie i powiem najgorzej nie jest Legia ze Spartakiem moim zdaniem ma najmniejsze szanse, Śląsk może z Rapidem Bukareszt sobie porazić skoro wyeliminowali Dundee United, no i Wisełka myślę, że ma równe szanse z Apoelem (już się nie mogę doczekać meczu z mistrzem Cypru).
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #6 : Sierpień 06, 2011, 09:28:31 ť

Wszyscy mają szansę , ale jestem pewien tylko jednego :
Jeden zespół w grupowej LE mamy , a co się ma dziać to się stanie . To jak grają napawa optymizmem i teraz trzeba wykorzystać dobre losowanie , a Legia niech walczy
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #7 : Sierpień 17, 2011, 13:04:43 ť

dziś wszyscy trzymajmy kciuki za Wisłę, mam nadzieję, że będzie dobry mecz.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #8 : Sierpień 17, 2011, 14:01:10 ť

No . <usimy zagrać tak dobrze jak Viktoria Plizno z Kopenhagą . Legia i Śląsk również do boju !!!
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #9 : Grudzień 21, 2011, 21:18:03 ť

Niedawno zakończyła się faza grupowa obu rozgrywek. Niestety mój ukochany ManUnited odpadł. ;( Jednak nic straconego, zawsze możemy wygrać Ligę Europejską.
A jak waszym drużyną potoczyły się losowania?
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #10 : Luty 18, 2012, 14:02:39 ť

Jestem dumny z postawy naszych klubów.
Może nie przejdziemy do następnych faze, ale i tak pokazaliśmy się ze świetnej strony
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cs-glador halotupsy japonia karyllia wild-heart