Linkin Park News Revolution Forum
Marzec 28, 2024, 13:52:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Głos Chestera  (Przeczytany 4375 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 14, 2011, 19:32:24 ť

Od kilku lat panuje dyskusja wśród fanów LP na temat czy głos Chaza nie słabnie .
Miałem co do tego mieszane uczucia . Słysząc wykonanie Given Up na RTR miałem wrażenie , że Chaz ma głos jak za młodu .
Ale słysząc Faint z tego koncertu i pierwsze występy z ATS Tour byłem lekko podłamany jego formą ...
Koncert w Madison Square Garden też optymizmem nie napawał , ale za to występ na itunes festival napawał optymizmem .
Chaz dał niesamowity pokaz umiejętności wokalnych .
Moim zdaniem jest to oszczędzanie formy na ważniejsze występy przynajmniej moim zdaniem bo on potrafi .
Majk też miewa nienajlepsze koncerty .

A co wy uważacie o formie Chaza , Majka . O tym że Chester nie dże mordy  Mrugnięcie .
Co jest tego przyczyną waszym zdaniem ?
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 14, 2011, 21:05:44 ť

Wiadomo, że głos Chestera się starzeje razem z nim, cały czas słabnie. Chaz nie będzie wiecznie młody, musimy się z tym pogodzić. I raczej nie mamy liczyć na krzyki w następnym albumie, ewentualnie jakiś jeden przypadek jak Blackout na A Thousand Suns. Ale rzeczywiście, na iTunes Festival pokazał swoje walory wokalne, tak jak już pisałem w temacie o tym koncercie - jeden z najlepszych z ATS Tour.
Zapisane

 
Sytuacja
Nowy fan
*
Wiadomości: 4



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 20, 2011, 12:14:45 ť

hmmmm... palenie trawki w przeszłości :p
Zapisane
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #3 : Lipiec 20, 2011, 14:19:02 ť

Uważam, że Chester ma jeden z najlepszych głosów i talentów z wokalistów, co często udowadnia, chociażby zaśpiewaniem Rolling in the deep na LPU SUMMIT w Hamburgu.
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Lipiec 20, 2011, 15:11:06 ť

Uważam, że Chester ma jeden z najlepszych głosów i talentów z wokalistów, co często udowadnia, chociażby zaśpiewaniem Rolling in the deep na LPU SUMMIT w Hamburgu.

Tu się zgodzę, ale to nie wyklucza tego, że jego forma spadła. Np. w 2004 roku lepiej śpiewał.
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy krolestwowegier gangptr japonia rekogrupastettin