Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 16, 2024, 15:18:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Ogólnie o albumie  (Przeczytany 4237 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť : Kwiecień 20, 2011, 09:49:25 ť

Co sądzicie ogólnie o albumie? Podoba wam się, czy nie?

Mi osobiście bardzo on się podoba. Powiedziałbym, że jest to najlepsza płyta w historii Linkin Park. Wszystkie piosenki (oprócz The Radiance) mi się podobają. To takie przeplatanie energii (znanej z HT) ze spokojem (znanym z MTM). Są i ostre piosenki (Wretches and Kings), jak i balladki (The Messenger, Robot Boy). Rzeczywiście, ta płyta, jak mówił Mike, zabiera nas w przygodę od początku do końca. Płyta cudo! Nic dodać, nic ująć!
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Kwiecień 20, 2011, 09:56:20 ť

Ja powiem tak na pewno płyta jest trochę inna niż poprzednia, ale uważam to za duży plus. Najlepiej słucha się jej wg. kolejności utworów i jest bardziej klimatyczna jako całość niż poprzednie płyty.
Zapisane

 
phoenix
Nowy fan
*
Wiadomości: 9



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Maj 19, 2011, 16:33:12 ť

Ja powiem tak na pewno płyta jest trochę inna niż poprzednia, ale uważam to za duży plus. Najlepiej słucha się jej wg. kolejności utworów i jest bardziej klimatyczna jako całość niż poprzednie płyty.

Moim zdaniem tej płycie nic nie brakuje porostu nic dodać nic ująć czyli całe LP zasługują na jakąś nominację Spoko
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Maj 19, 2011, 20:27:02 ť

Moim zdaniem tej płycie nic nie brakuje porostu nic dodać nic ująć czyli całe LP zasługują na jakąś nominację Spoko

Rzeczywiście, dla mnie jest to też najlepsza płyta LP - bez dwóch zdań, jednakże bez przesady z tą idealnością. The Radiance, czy Robot Boy nie zasługują na jakieś wielkie pochwały dla zespołu, jest wiele więcej piosenek Linkin Park zasługujących na nominację.  Duży uśmiech
Zapisane

 
kolo10017
Nowy fan
*
Wiadomości: 1



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Maj 26, 2011, 22:37:27 ť

Płytka bez dwóch zdań zaliczy się do tych "najlepszych", bo ciężko orzec czy jest to ta najlepsza, ale pewne jest, że mamy tu do czynienia z czymś zupełnie innym, odbiegającym od reszty  Mrugnięcie
Mnie osobiście się podoba, lecz tam w środku jednak coś mi nie daje spokoju, że tak powiem "Więcej Linkin Park w Linkin Park poproszę  Mrugnięcie "
Zapisane
 
grizzlybear
Nowy fan
*
Wiadomości: 6


lastfm
Zobacz profil WWW
Ť Odpowiedz #5 : Czerwiec 15, 2011, 11:18:34 ť

odwalili kawał dobrej roboty, zakochały się w nich sztuczne laski, które nie znają sensu wypowiedzi, a lubią ich tylko dlatego, że puścili ich na Vivie.
cóż, mi osobiście płyta nie przypadła do gustu. Ma w sobie coś, co przyciąga i jednocześnie odrzuca. Swój własny styl, coś, czego inne płyty nie mają. A jednak to nie moje rytmy. Elektronika nigdy mi się nie podobała, a tu jest jej aż za dużo.
Zapisane
 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #6 : Lipiec 06, 2011, 20:00:36 ť

Ja twierdze , że jest to świetny album . Pomijając Robot Boya to jest świetnie  . Miałem nadzieję na mniej instrumentali , ale powiem szczerze :

Gdyby Linkin Park miał wszystkie płyty takie same prawdopodobnie bym ich tak nie lubił .

Ta płyta nie jest najlepsza ( bo to kwestia indywidualna ) , ale na pewno jest najbardziej dojrzała .

ATS jest świetna od The Requiem aż po The Messegnera .

Ale to moja subiektywna opinia  Mrugnięcie
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahacienia rozmowcy skyworldsv asg-wlodawa forumwatachyzielonegoamuletu