Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 20, 2024, 13:01:58 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualno¶ci: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor W±tek: gry java Linkin Park  (Przeczytany 7315 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 77



Zobacz profil Email
« : Lipiec 13, 2011, 18:12:45 »

Zamieszczam w tym temacie gry java na telefon zwi±zane tematycznie z zespołem LP:
Guitar Hero Linkin Park

Wybierz jednego z dwóch bohaterów oraz gitarę i zagraj do jednego z czterech utworów znanego zespołu Linkin Park. Można też grać na perkusji. Za przej¶cie wszystkich poziomów s± do odblokowania różne inne rzeczy.

Rozdzielczo¶ć 240x320:
http://3gplay.pl/gry_telefon/gry_java/zrecznosciowa/320x240/Guitar_Hero_Linkin_Park.jar

Linkin Park 8-bit rebellion

Lider słynnego zespołu Linkin Park został porwany!!! Gdy w więzieniu który znajdował się w podziemiach zdołał wykopać tunel niestety koło niego stało dwóch strażników. Jednak po pewnym czasie słychać było gło¶ne HELP!!!. Gdy udało mu się wyj¶ć z tunelu zacz±ł uciekać lecz zdołali złapać go obcy!!! Gdy swoim statkiem przylecieli do bazy wypu¶cili naszego bohatera. Lecz ten musi jako¶ wydostać się z bazy obcych i wrócić na ziemie czy mu się uda? To tylko zależy od was!!!

Rozdzielczo¶ć 240x320:
http://3gplay.pl/gry_telefon/gry_java/platformowe/320x240/Linkin_Park.jar
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2011, 18:43:30 wysłane przez zax454 » Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 13, 2011, 20:53:35 »

Masz może na 240x400? Duży u¶miech
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 77



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 13, 2011, 21:19:21 »

niestety nie ale na 240x400 też powinno dobrze działać
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 13, 2011, 23:34:07 »

W ogóle to dziwne, bo na forum My Samsung czytałem, że gry z iOS nie można przerobić na grę Java (chodzi o 8-bit Rebellion), a tu taka niespodzianka.

Gry s± dotykowe? Bo jak nie to już po graniu. Duży u¶miech
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 77



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipiec 14, 2011, 09:19:36 »

chyba guitar hero jest tylko dotykowe.
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lipiec 14, 2011, 12:01:53 »

chyba guitar hero jest tylko dotykowe.

A ty już grałe¶? Masz dotykowy?
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 77



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lipiec 14, 2011, 13:47:34 »

w guitar hero nie, ale trochę w 8bit rebellion, tak mam dotykowy telefon (nokia n97 mini).
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 14, 2011, 16:03:26 »

w guitar hero nie, ale trochę w 8bit rebellion, tak mam dotykowy telefon (nokia n97 mini).

To znaczy, że 8-bit Rebellion jest dotykowy? Czy jest konsola?
Zapisane

 
Frycas
Nowy fan
*
Wiadomo¶ci: 7



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 14, 2011, 17:49:43 »

Wła¶ciwie wiece ,że to jest nielegalne?
Zapisane
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 77



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Lipiec 14, 2011, 17:52:07 »

nie do końca, ponieważ s± to mody/przerobione gry.
Zapisane

 
Frycas
Nowy fan
*
Wiadomo¶ci: 7



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 14, 2011, 17:55:55 »

Czyli s± nielegalne. Jeżeli oczywi¶cie autor wypu¶cił je na jave to i tak s± nie legalne ,ponieważ była jaka¶ okre¶lona cena tej gry. Jak dobrze wiemy 8-bit Rebelion było tylko na Andrioda..
Zapisane
 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomo¶ci: 138



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Lipiec 14, 2011, 18:11:00 »

A kogo w dzisiejszych czasach obchodzi czy co¶ z neta jest legalne  Język

Zaraz sprawdze gierki na N81 ale w±tpie ...
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... ¦więty Mikołaj Patrzy
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

goldcraft virtualkennel wilczyindex wataha-farkas 1wab