Linkin Park News Revolution Forum
Marzec 28, 2024, 20:05:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Dead By Sunrise  (Przeczytany 5876 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 09, 2011, 09:30:13 ť

Poboczny projekt Chestera Benningtona . W skład zespołu wchodzą również : gitarzyści Amir Derakh i Ryan Shuck, basista Brandon Belsky, perkusista Elias Andra oraz klawiszowiec Anthony "Fu" Valcic .
W październiku 2009 ukazała się debiutancka płyta DBS - Out of Ashes

Jak dla mnie świetna płyta. Najbardziej podobają mi się utwory : In the darkness ( świetne dlatego , że mnie po prostu oczarowało ) , Walking in Circles , Let Down , Crawl Back In , Condamned ( Ostro , surowo , Wymiata ! )
oraz moim skromnym zdaniem najlepsza piosenka na płycie : Too Late . Chyba ta najbardziej wpadłam mi w ucho . 


Albumy :

Out of Ashes

1. Fire
2. Crawl Back In
3.Too Late
4. Inside of Me
5. Let Down
6. Give Me Your name
7. My Suffering
8. Condemned
9.Into You
10. End of the World
11. Walking in Circles
12. In the Darkness
13. The Morning After

A jak wy oceniacie Dead By Surise oraz ich pierwszy album Out of Ashes ?
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 09, 2011, 11:29:34 ť

Oczywiście zapraszam do odwiedzenia naszego działu o tym projekcie - http://linkinparknewsrevolution.blogspot.com/2011/03/dead-by-sunrise.html

A co do Out of Ashes to podobają mi się tylko 2, ew. 3 w tym jedna zalicza się do moich ulubionych ogólnie. Jakie? Crawl Back In, Give Me Your Name i moja najulubieńsza - Morning After. Ogólnie słabo, mam wrażenie jakby wszystkie utwory były podobne, ew. trafią się jakieś balladki jak Give Me Your Name, ale to może tylko moje wrażenie.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 09, 2011, 11:40:48 ť

Jestem odmiennego zdania  . Moim zdaniem utwory są zupełnie inne .

Na przykład Crawl Back in i Condamned - dwa zupełnie inne kawałki .
Albo Walking in Circles i In the darkness

Nie wiem z czego wyszedł twój pogląd .
Mi wydają się podobne wszystkie utwory Limp Bizkit XD ( nie pisze tego złośliwie tylko szczerze )
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
TeIubesc
Gość
Ť Odpowiedz #3 : Lipiec 24, 2011, 13:34:36 ť

A mi osobiście płyta się podoba. Może nie jest jakaś fantastyczna, ale jest czego posłuchać.
Najlepsze piosenki? Na pewno Too late i Let down. Spokojniejsze, bez krzyku, prawie ballady, ale miło się słucha wieczorkiem, gdy wszyscy już śpią  Duży uśmiech.
Inne, które zwróciły moją uwagę: Walking in Circles, In the DarknessInto You i Give Me Your name. Reszta też jakoś daje radę  Język.

Co do zespołu, to powiem tylko tyle, że ich wizerunek bardzo kojarzy mi się z emo lub czymś podobnym. Nawet Chester w teledysku do Let down - ciemne ciuchy, pomalowane oczy (blee   Z politowaniem) albo to smutne spojrzenie. Nie takiego go znałam...

Ale ogólnie plusik.  Mrugnięcie
Zapisane
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #4 : Lipiec 24, 2011, 14:06:58 ť

mi się płytka do posłuchania spodobała zwłaszcza piosenki Walking in Circles, In the Darkness, chyba nawet bardziej mi się album podoba od Fort Minor.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #5 : Lipiec 24, 2011, 14:27:33 ť

mi się z emo lub czymś podobnym. Nawet Chester w teledysku do Let down - ciemne ciuchy, pomalowane oczy (blee   Z politowaniem) albo to smutne spojrzenie.

Z emo to bym nie przeginał , ale zdjęcia promocyjne zrobiły na mnie bardzo dziwne wrażenie  Niezdecydowany
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
TeIubesc
Gość
Ť Odpowiedz #6 : Lipiec 25, 2011, 21:23:19 ť

mi się z emo lub czymś podobnym. Nawet Chester w teledysku do Let down - ciemne ciuchy, pomalowane oczy (blee   Z politowaniem) albo to smutne spojrzenie.

Z emo to bym nie przeginał , ale zdjęcia promocyjne zrobiły na mnie bardzo dziwne wrażenie  Niezdecydowany

Masz rację, to nie emo. Napisałam tak, gdyż nie wiedziałam jak sprecyzować swoje myśli. "Emo" jakoś pierwsze przyszło mi pod palce. Chodziło mi głównie o te pomalowane oczy, paznokcie - coś, co w Linkin Park widuje (widywało się) raczej rzadko.
Zapisane
 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #7 : Lipiec 25, 2011, 21:33:19 ť

Ja nigdy czegoś takiego nie widziałem , a twoje skojarzenie do emo było normale .
Mi się skojarzyło bardziej z Marylinem Mansonem , ale nie wiem do czego go podczepić .

A LP ma swój zajebisty styl i tyle  Spoko
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #8 : Grudzień 21, 2011, 21:12:51 ť

Myślicie, że Chester będzie ciągnął ten projekt czy zostawi go w spokoju?

Ostatni koncert dawał znaki, że jakby DBS się znowu zbierało, ale nie chcę wywoływać wilka z lasu. Ja przynajmniej mam taką nadzieję, że już nie będzie następnej płyty tego zespołu, bo podobają mi się tylko 2 piosenki z poprzedniej płyty (tj. Morning After i Crawl Back In) i nie oczekuję na dalsze kawałki Dead by Sunrise.
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy crazysquad wild-heart paladyni japonia