Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 20, 2024, 01:16:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Game Zone  (Przeczytany 5793 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 08, 2011, 20:38:49 ť

W co gracie ostatnio na waszych PC-ach , konsolach czy co tam jeszcze macie ?

Ja ostatnio naginam w Metin 2 xd

A z offline to gram w NFS Shift 2 Unleashed
I jak zwykle w w Football Manager
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2011, 21:31:49 ť

Ja gram w FIFKĘ 11, Football Manager 2011, The Sims 3 + dodatki i jeszcze kilka, m.in. Burnout Paradise : The Ultimate Box.
Zapisane

 
Frycas
Nowy fan
*
Wiadomości: 7



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 10, 2011, 12:15:14 ť

U mnie League of Legends. Bardzo ciekawa gra. Polecam wszystkim fanom gier strategicznych/RTS.
Zapisane
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Lipiec 10, 2011, 15:15:32 ť

Grał ktoś może w GTA IV : Complete Edition? Bo chciałbym sobie kupić, ale nie wiem czy jest warta swoich pieniędzy.  Uśmiech
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #4 : Lipiec 10, 2011, 18:20:34 ť

ja też czasami w Lola zagram ale na serwerze us, trochę w Fifę 11, Dirta 3, a wcześniej bardzo dużo pocinałem w WoWa. A co do GTA to uważam, że ma słabą optymalizację na PC, chociaż najnowsze patche trochę to poprawiają, no i nie podoba mi się jak kamera się zmienia podczas jazdy, ale za to klimat przedni ma ta gra:)
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #5 : Lipiec 10, 2011, 19:48:30 ť

@up, ale myślisz, że jest warta wydanych pieniędzy? Chodzi mi o czwórkę oczywiście, nie o SA albo inne wersje.
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #6 : Lipiec 10, 2011, 20:35:35 ť

ja osobiście bym nie kupił, zwłaszcza, że z dodatkami kosztuje koło 120 zł, natomiast, jeśli chodzi o coś podobnego to możesz spróbować darmowe mmo w tych klimatach APB Reloaded.
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #7 : Lipiec 10, 2011, 23:02:04 ť

Nie no jeżeli bym miał grać w darmowe MMO to bym nadal grał w SA. Duży uśmiech W empik.com kosztuje 101 zł.  Ale pojawia się inny problem. Mam do dyspozycji ok. 120 zł, ale nie wiem na co to wydać. Na GTA i singiel mi starczy, na resztę nie.

GTA IV : Complete Edition (101 zł)
Linkin Park - Iridescent (singiel) (ok. 20 zł)
The Sims 3 : Miejskie Życie (ok. 39 zł)
The Sims Średniowiecze : Piraci i Bogaci (89 zł)

I nie wiem co kupić, bo wszystko bym chciał, ale nie mam aż tylu funduszy. Co prawda TS3 : MŻ wychodzi 29 lipca, a dodatek do Średniowiecza we wrześniu, ale wątpię (przynajmniej do 29 lipca), że uzbierają się pieniądze. Proszę o poradę.  Mrugnięcie
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #8 : Lipiec 11, 2011, 11:42:55 ť

ciężko powiedzieć bo wielkim fanem Simsów nie jestem, aj bym zostawił sobie pieniążki na Fifę 12:)
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #9 : Lipiec 11, 2011, 12:06:24 ť

ciężko powiedzieć bo wielkim fanem Simsów nie jestem, aj bym zostawił sobie pieniążki na Fifę 12:)

FIFĘ 12 na 100% kupuje, albo dostanę na urodziny. Innego wyjścia nie ma.  Mrugnięcie

Zdecydowałem, że kupuje Iridescent, GTA raczej nie kupię, bo szkoda kasy, a pewnie szybko by mi się znudziła, a akcesoria do TS3 znając życie kupię.  Uśmiech
Ť Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 12:08:49 wysłane przez smolarek ť Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #10 : Lipiec 11, 2011, 20:59:10 ť

Sluchaj GTA można ściągnąć tylko to ciężkie ...

Hmmm ... według mnie to zajefajna gra gafika super . Ale ile można w kółko zabijać  . Znudziła mi się ta gra , bo ... tak . Nie podpasowała mi .
Aha . I zależy czy ci się opłaca również od twojego kompa . Bo ta gra ma cholernie wysokie wymagania , a na niskich ta gra wygląda co najmniej słabo . Na średnich też nie za fajnie .
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

voters realliferpg biznesforum mylife female-vs-male