Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 19, 2024, 10:57:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Chester Bennington  (Przeczytany 3978 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť : Maj 19, 2011, 20:15:59 ť

Jako, że pojawiają się tematy związane z błahymi sprawami dotyczące członków zespołu, postanowiłem założyć w tym dziale wątki ogólne nt. poszczególnego członka zespołu.

W tym temacie możecie rozmawiać o Chesterze. Jego śpiewaniu, wydzieraniu i o czym sobie zamarzycie jeszcze.
Zapisane

 
Frycas
Nowy fan
*
Wiadomości: 7



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 11, 2011, 17:50:22 ť

Ostatnio w pewnym temacie była rozmowa: "czy wokalista jest leworęczny?". Tak Chazy Chaz jest leworęczny. Mike nie.
Zapisane
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 11, 2011, 18:02:50 ť

Ostatnio w pewnym temacie była rozmowa: "czy wokalista jest leworęczny?". Tak Chazy Chaz jest leworęczny. Mike nie.

W tym temacie była mowa o Mike'u, a nie o Chesterze, ale rzeczywiście - Chester jest leworęczny, Mike nie.
Zapisane

 
Frycas
Nowy fan
*
Wiadomości: 7



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Lipiec 12, 2011, 23:07:02 ť

Właściwie można to uznać jako pół na pół ,ponieważ nie do końca było wiadomo jaki wokalista ;]
Zapisane
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Lipiec 12, 2011, 23:10:12 ť

Czytać dokładnie! Duży uśmiech

Mam pytanie bo nie mogłem nigdzie się tego dowiedzieć czy wokalista zespołu jest leworęczny? Obejrzałem już sporo koncertów i Shinoda zawsze trzyma mikrofon w lewej ręce a gitarę jak praworęczny? Złość
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

croatia mylife przygodywdziczy maho biznesforum