Linkin Park News Revolution Forum
Marzec 28, 2024, 19:33:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Burn It Down  (Przeczytany 2645 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť : Marzec 28, 2012, 21:52:52 ť

Już niedługo, bo 16 kwietnia pojawi się najnowsza piosenka Linkin Park - Burn It Down. Na razie nie wiemy zbyt dużo o tym utworze, lecz pojawiły się już pierwsze opisy tego kawałka. Ma być to hymn, w którym usłyszymy wspaniałą współpracę Chestera z Miki'em na tle elektronicznych rytmów. Pasuje wam taki układ? Uśmiech

Generalnie opis mi nie pasuje jakoś. Smutny "Elektroniczne rytmy" od razu wzbudzają we mnie niemiłe emocje, bo mimo, że lubię ATS to wolałbym na najnowszej płycie trochę ostrzejsze brzmienia. Myślę, że będzie to coś podobnego do The Catalyst.
Ť Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 21:57:33 wysłane przez blackout. ť Zapisane

 
Minoda
Młodszy administrator
Nowy fan
****
Wiadomości: 8



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Maj 06, 2012, 02:16:21 ť

Jeżeli chodzi o moje odczucia - utwór świetny. Tekst z przekazem, trafia w życie. Elektronika jest, ale ujdzie w tłoku. Chester płynnie, estetycznie - świetnie jednym słowem. Mike wjechał idealnie, fajnie podtrzymuje tempo.
W drugiej zwrotce jest chyba chorus, nie ? Przysłuchajcie się, że w tle słychać jakby głos Shinody.  : Duży uśmiech
Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin cs-glador halotupsy krolestwowegier gangptr