Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 20, 2024, 08:21:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Nickelback (nowy album)  (Przeczytany 3598 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť : Wrzesień 11, 2011, 23:04:53 ť

jako, że jestem wielkim fanem również zespołu z Kanady nie omieszkam wspomnieć, że już nie długo wyjdzie nowy album zespołu "Here and Now" tj. 21 listopada, natomiast 2 single promujące album pod koniec września, strasznie się cieszę, że zespół nagrywa nową płytę, a jakie są wasze opinie?
Ť Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 23:55:03 wysłane przez blackout. ť Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Grudzień 28, 2011, 22:42:48 ť

Nie słucham tego zespołu, ale w telewizji słyszałem tą nową piosenkę Nickelback i powiem, że niczego sobie. Jakoś 3-4 lata temu podobała mi się także ich jedna piosenka, ale nie pamiętam nazwy.
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #2 : Grudzień 28, 2011, 22:59:55 ť

może How you remind me? jedna z najbardziej znanyach, ja ich uwielbiam, chciałbym ich kiedyś na żywo zobaczyć:)
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Grudzień 30, 2011, 17:43:56 ť

może How you remind me? jedna z najbardziej znanyach, ja ich uwielbiam, chciałbym ich kiedyś na żywo zobaczyć:)

Nie wiem. Teledysk jest taki, że takie liczniki nad głowami ludzi są... xd
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #4 : Styczeń 03, 2012, 10:41:48 ť

ach to savin me - w teledysku chodzi o to, że po przypadkowym uratowaniu facet widzi nad głowami licznik ile ludziom zostało życia, gdzy widzi babkę z kończącym się licznikiem ratuje ją i dar znika:)
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #5 : Styczeń 03, 2012, 16:20:18 ť

ach to savin me - w teledysku chodzi o to, że po przypadkowym uratowaniu facet widzi nad głowami licznik ile ludziom zostało życia, gdzy widzi babkę z kończącym się licznikiem ratuje ją i dar znika:)

No tak, tylko nie chciało mi się tego pisać wszystkiego. Duży uśmiech
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #6 : Luty 18, 2012, 18:13:54 ť

Hejjj jejjj jeeeeeeeeeeeejjjeeeeeeeeej !!!

Płytki jeszcze nie przesłuchałem, ale , ale ...
When we stand togheter brzmi zachęcająco !
 
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dehashed secretlife wilczyindex virtualkennel nawijka