Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 25, 2024, 02:54:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Ogólnie o albumie  (Przeczytany 6279 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť : Lipiec 18, 2011, 15:45:01 ť

No właśnie. Jaki waszym zdaniem powinien być następny album Linkin Park?
Zapisane

 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 18, 2011, 17:49:28 ť

ja bym jednak chyba chciał, żeby miał coś z Meteory, ale fajnie też, jakby zaskoczył czymś nowym.
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 18, 2011, 18:58:02 ť

Jeżeli chodzi o mnie to dla mnie niech robią co chcą. Fajnie by było usłyszeć chociaż dwa utwory w stylu HT, ale jak nie będzie takowego to też nie będę zły. Jedyny warunek wg mnie to to, żeby nie był to komercyjny, popowy gniot typu Dżastin Biber, czy Selena Gomez.
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Grudzień 21, 2011, 21:03:31 ť

Podobno płyta ma się pojawić latem 2012. Myślę, że jest to realna data, ale znając Linkinów to pewnie przełożą jeszcze z 3 razy.
Dziś przyszło mi takie natchnienie, że jakby można było to na święta chciałbym jako prezent, żeby najnowszy album chłopaków był jak QWERTY. Duży uśmiech
Zapisane

 
phoenix
Nowy fan
*
Wiadomości: 9



Zobacz profil
Ť Odpowiedz #4 : Luty 13, 2012, 21:11:14 ť

Niestety nie wszystkie marzenia się spełniają ale bądźmy dobrej myśli i należy trzymać kciuki żeby wydali tego roku Mrugnięcie
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #5 : Luty 18, 2012, 13:53:59 ť

Realna dla mnie data to styczeń 2013

Spodziewam się czegoś nowego ...
Fajnie by było gdybyśmy usłyszeli materiał nadający się do koncertu akustycznego
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #6 : Luty 19, 2012, 01:10:56 ť

Fajnie by było gdybyśmy usłyszeli materiał nadający się do koncertu akustycznego

Mogłoby być, ale jedynie jako osobny album (koncert akustyczny) DVD, ale nie powinno mieć to nic wspólnego z nową płytą.
Ja czekam na jedno - chociaż trzy piosenki nagrane w stylu QWERTY lub HT/Meteory. Najlepiej jakby był cały taki album, ale jak już nie mogą to chociaż te trzy piosenki. Mam po cichu taką nadzieję, bo Mike wspomniał coś tam kiedyś o starym stylu, że nie boją się włączać go do nowych utworów, więc jestem dobrej myśli.
Zapisane

 
Minoda
Młodszy administrator
Nowy fan
****
Wiadomości: 8



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #7 : Maj 06, 2012, 02:22:10 ť

Szczerze wątpię, żeby większość utworów było w schemacie QWERTY. Prawdopodobnie poza 'Lost In The Echo' żaden utwór nie będzie typowo rapcore'owy. Raczej te utwory będą w schemacie 'Blackbirds'/'Burn It Down' (zwrotka, refren, zwrotka, refren/rap).
Ja liczę na coś nowego raczej, wymieszane te brzmienia.

A co do koncertu akustycznego, byłoby ciekawie, gdyby chociaż EP'etkę z tego zrobili. The Messenger, The Little Things Give You Away, Leave Out All The Rest się nadają. Myślę, że Given Up można też zagrać w takiej wersji (na jakimś LPTV Mike i ten basista, który zastępował Phoenixa na scenie grali mostek GU na gitarach właśnie :p), ew. dorzucić też cover Adele, który chłopaki już zagrali i mamy coś, co się nada.  Z politowaniem
Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

daxrel strefagier1 wsbchorzow miasto-faraonow frihedland