Linkin Park News Revolution Forum
Marzec 28, 2024, 13:14:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Początki  (Przeczytany 2214 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 18, 2011, 10:49:31 ť

Ja chyba jak zobaczyłem WID na  Vivie to się zaraziłem ( z 3 latka temu ) , a potem mi kumpel Meteore przesłał . I sam zacząłem się wsłuchiwać . Wiem , że na początku najbardziej spodobało mi się From the Inside .
Co ciekawe drugie wydawnictwo LP na jakie wpadłem to Reanimation  Spoko

A jak zaczęła się wasza historia z LP ?
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
zax454
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 77



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 18, 2011, 12:13:58 ť

U mnie się zaczęło ponad 10 lat temu:), jak słuchałem listy przebojów 30 TON na TVP2 i wtedy na 1-szym miejscu królował utwór LP - In The End - zakochałem się w tej piosence, potem okazało się, że kolega ma płytę zespołu, więc pożyczyłem i się wsłuchałem.
Zapisane

 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 18, 2011, 12:44:51 ť

Ja już pisałem na pewnym forum, więc pozwólcie, że część skopiuje.

Mój tata dużo słuchał LP razem ze mną gdzieś z 8, 7 lat temu. Zaczęło się chyba od Somwhere I Belong w którym spodobał mi się teledysk i piosenka z resztą też. Ogólnie spodobało mi się to chyba (już nie pamiętam) przez rap Mike-a. Później słuchałem głównie to co leciało na Vivie z LP (Numb, Breaking the Habit, From the inside i In The End). Lubiłem tak z 3 piosenki i jakoś nie szalałem za nimi, bo wtedy głownie słuchałem hip-hopu polskiego (Peja itd.). Później tak jakoś coraz mniej ich w TV pokazywali. Potem pojawił się nagle What I've Done i puszczali to na okrągło, ale nie przekonał mnie za bardzo (mojemu tacie się to bardzo podobało). Później tata załatwił jakieś pirackie HT, Meteorę i MTM. Nie podobało mi się za bardzo. Tylko trochę z Meteory - NL i Numb. Później New Divide i to mi się też nie podobało. Mój tata ciągle na płycie sobie to puszczał i trochę mnie to wkurzało. Ale tak ok. w kwietniu tego roku znowu ich polubiłem, aż nawet stałem się fanatykiem. Mrugnięcie  W kwietniu wspomnienia wróciły głownie po In the End i Numb. Mrugnięcie Później zacząłem zbierać kolekcję, najpierw kupiłem sobie LiT, później HT i MtM i tak się zaczęło zbieranie. Całą możecie zobaczyć w temacie Wasza Kolekcja.
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

japonia wild-heart rekogrupastettin halotupsy paladyni