Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 18, 2024, 23:20:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: LPU 6.0  (Przeczytany 2424 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 18, 2011, 09:55:52 ť

Szósta płytka z serii LPU - oficjalnego fanklubu . Oprócz kilku ciekawych koncertówek z festiwalu Summer Sonic, na krążku znalazły się nigdy wcześniej niepublikowane utwory - Announcement Service Public oraz QWERTY (ten drugi również w wersji live).


1. Announcement Service Public 
2. QWERTY
3. QWERTY ( Live )
4. Pushing Me Away ( Live )
5. Breaking the Habit ( Live )
6. Reading My Eyes ( Live )

Ja tylko dodam od siebie , że QWERTY jest świetne zarówno w studiu jak i na żywo . Chester w formie  Mrugnięcie
Wasze opine ?
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 18, 2011, 12:05:25 ť

QWERTY!!! Duży uśmiech Ogólnie to mi się podoba, ale co ja mam więcej powiedzieć. Znowu wykonania live, ale nie jest przynajmniej  tak jak na LPU 7, że same nagrania live. Plus za nowe kawałki, czyli tak jak mówiłem QWERTY i ASP i live Reading my Eyes w wykonaniu z Chesterem, dobrze, że ją umieścili na tej płycie, bo tak moglibyśmy tego nigdy nie usłyszeć w dobrej jakości.
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sdzpolskirpg sciganci magicznestworzenia nielegalnewyscigi ndl