Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 17, 2024, 00:04:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: LPU 2.0  (Przeczytany 2329 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 18, 2011, 09:33:01 ť

Mini album wydany przez zespół dla tych najzagorzalszych fanów z oficjalnego fan clubu zespołu - LPUNDREGROUND .
Krążek zawiera 2 piosenki niewydawane wcześniej: A.06 (krótki utwór gitarowy, przez pewien czas można go było usłyszeć na oficjalnej stronie lp.com), Dedicated (piosenka z 1999 roku dedykowana ludziom będącym już wtedy z zespołem), a także My December (znane już od dawna, ale poza singlem OSC nigdzie niepublikowane), dwie koncertówki i jeden remix.


Tracklista:
1. A.06 - 0:54
2. With You (Live)
3. Pts.of.Athrty (Crystal Method Remix)
4. Dedicated (Demo 1999)
5. High Voltage (Live)
6. My December

Fajne A.06 ,  spoko koncertówki , My December które uwielbiam oraz remix CM , który krótko mówiąć mi się nie podoba ...
W tym temacie wyrażajcie również opinie o utworach z tego albumiku  Uśmiech
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 18, 2011, 12:12:28 ť

Najlepsza LPU po 9. Na początek dobre A.06, ostre i energiczne. Później wykonanie live With You, nic specjalnego, ale na tamte czasy był to rarytas, bo nie było jeszcze DSP przecież. Remix PoA nie powala, podobno miał się znaleźć na Reanimation, dobrze, że to się nie stało. Dedicated też w miarę dobre, ale takie jakby monotonne, nic się w niej ciekawego nie dzieje. High Voltage to jak już pisałem w temacie o HT EP jest suuuuper. Lepsze od oryginału i remixu z HT razem wziętych. No i na końcu My December, które również jest świetne i na tamte czasy nie w stylu LP, ale teraz to się nawet komponuje (chodzi mi o czasy jak wyszło MtM).
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

linkinparknewsrevolution csserverek forumwatachyzielonegoamuletu gangem real-life-rpg