Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 20, 2024, 01:34:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Road to Revolution : Live at Milton Kenyes  (Przeczytany 2082 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť : Lipiec 15, 2011, 23:40:31 ť

Road to Revolution to ostatnie koncertowe DVD, które zostało zarejestrowane w Milton Kenyes w Anglii.

Moim zdaniem na tym video panuje świetna atmosfera. Wiecie to zachodzące słońce, później mrok. Fajne są też te przedłużenia utworów (intra i outra), które właśnie w tym roku (2008) były najlepsze. No i oczywiście Hands Held High w wykonaniu acapella, ale z tego co mi wiadomo to nie jest jedyny koncert w którym zagrano HHH w takiej aranżacji, ponieważ dzisiaj słuchałem DSP z występu z Tapei z 2009 roku i tam również Mike zarapował pierwszą zwrotkę acapella. Moim zdaniem jedyny minus to głos Chestera. Widać, że nie jest to już to samo co na LiT, czy na Rock am Ring 2004, ale tym nie ma co się przejmować, wiadomo, że człowiek się starzeje, akurat w tamtym czasie Chaz rzucał palenie i w ogóle. Widać, że jego forma się poprawia, co można było zauważyć na iTunes Festival. Generalnie, lubię bardziej ten koncert od pierwszego koncertowego DVD zespołu, czyli Live in Texas. Świetny występ!

A co wy uważacie o RtR?
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 18, 2011, 10:24:06 ť

No tak . Głos Chaza nie jest już taki dobry jak kiedyś , ale koncert jak dla mnie ma zdecydowanie fajniejszy klimat niż LIT .
Tylko to LOATR mi jakoś przeszkaszkadza  Niezdecydowany
Zarąbiste Given Up , FTI , WID i TLTGYA . Bardzo mi się spodobała koncepcja wprowadzenia Jay'a -Z
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

przygodywdziczy maho watahawilkowmagii realliferpg magicznestworzenia11