Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 23, 2024, 13:58:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Fort Minor  (Przeczytany 4270 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť : Lipiec 09, 2011, 09:13:53 ť

Dla wszystkich niewtajemniczonych jest to poboczny projekt Mike'a Shinody . Stworzony z głównym udziałem Styles of Beyond . NA albumach FM można również usłyszeć takich artystów jak John Legend ,
Holly Brook czy Lupe Fiasco .

Albumy :

We Major

1.Green Lantern Intro
2.100 Degrees
3.Dolla
4.Bloc Party
5.S.C.O.M.
6.Remember The Name (Funkadelic Remix)
7.Bleach (Jimi Remix)
8.Spraypaint & Ink Pens
9.Petrified (Doors Remix)
10.Get It
11.Be Somebody
12.Respect 4 Grandma
13.There They Go (Green Lantern Remix)
14.All Night (Rush)
15.Nobody's Listening (Green Lantern Remix)
16.Cover And Duck
17.Remember The Name (Album Version)
18.Petrified (Album Version)
19.Outro

The Rising Tied

1. Introduction
2. Remember The Name (ft. Styles Of Beyond)
3. Right Now (ft. Black Thought & Styles Of Beyond)
4. Petrified
5. Feel Like Home (ft. Styles Of Beyond)
6. Where'd You Go (ft. Holly Brook & Jonah Matranga)
7. In Stereo
8. Back Home (ft. Common & Styles Of Beyond)
9. Cigarettes
10. Believe Me (ft. BoBo & Styles Of Beyond)
11. Get Me Gone
12. High Road (ft. John Legend)
13. Kenji
14. Red To Black (ft. Kenna Jonah Matranga and Styles Of Beyond)
15. The Battle (ft. Celph Titled)
16. Slip Out The Back (feat. Mr. Hahn)
17. Be Somebody (w/ Lupe Fiasco & Holly Brook) (Bonus Track)
18. There They Go (w/ Sixx John) (Bonus Track)
19. The Hard Way (Bonus Track)

Moje ulubinone kawałki to : 100 Deegres , Kenji , Remember the name , Belive me , Whered you go i Slip out the Black
Uważam , że jest to świetna inicjatywa ze strony Mike'a.Krótkotrwały powrót do korzeni okazał się sukcesem i to nie małym . Bardzo podoba mi się formuła całego przedsięwzięcia .

A co wy sądzicie o Fort Minor ?
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #1 : Lipiec 09, 2011, 11:32:28 ť

http://linkinparknewsrevolution.blogspot.com/2011/03/fort-minor.html - nasz dział jakby ktoś chciał się zapoznać.

Podobają mi się ich piosenki, może dlatego, że wcześniej słuchałem rapu (przed nu-metalem/rockiem). Na pewno jest to lepsze od DBS, chociaż można było by powiedzieć, że oba zespoły są na podobnym poziomie jeśli chodzi o moje "lubienie". Moje ulubione kawałki to : Where'd You Go, Remember the Name, Petrified, In Stereo.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #2 : Lipiec 09, 2011, 11:37:44 ť

Wiesz u mnie jest chyba podobny powód , bo przed LP słuchałem tylko rapu i hip-hopu . Aha zapomniałem , że lubię jeszcze bardzo Petrefired .
A DBS i FM nie potrafie porównać , bo zawieszone są na dwóch odległych biegunach . To zupełnie co innego .
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #3 : Lipiec 12, 2011, 11:45:52 ť

Rzeczywiście, DBS i FM nie można zbytnio porównywać jeżeli chodzi o kwestie gatunku muzycznego, ale można porównywać w sensie takim, że jakiemu członkowi zespołu lepiej udał się projekt poza LP. Uśmiech
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #4 : Lipiec 12, 2011, 20:29:24 ť

No wiesz . Fort Minor chyba odbił się szerszym echem na świecie , ale nie jestem pewien . A co komu się bardziej podoba to indywidualne zdanie . I subiektywne . I po to jest ten temat żeby wygłaszać opinie  Mrugnięcie
Ja lubie obydwa projekty równomiernie za co innego , ale według mnie większy odsetek piosenek wartych posłuchania codziennie jest po stronie DBS . Aczkolwiek ma mniej utworów na koncie  Duży uśmiech
Z tego co Chester mówił ma to nie być jednorazowy projekt jak FM , ale pożyjemy zobaczymy .
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #5 : Lipiec 12, 2011, 20:49:26 ť

Wolałbym, aby był to jednak jednorazowy projekt, ponieważ nowa płyta DBS = przerwanie działalności LP. No, ale jak powiedziałeś - poczekamy, zobaczymy.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #6 : Lipiec 12, 2011, 21:37:13 ť

Racja . To może potrwać . A mi się wydaję , że kiedyś bardziej się uwijali ...
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #7 : Lipiec 12, 2011, 23:13:50 ť

Kto się szybciej uwijał? DBS? Bo jeżeli chodzi o LP to zawsze bardzo długo robią albumy. Meteora jedynie w miarę szybko, bo w 2001 koncerty, w 2002 Reanimation i wtedy Meteora, a jak gdzieś czytałem Reanimation też zajęło sporo czasu przynajmniej Mike'owi i Joe'mu. Mrugnięcie Najpóźniej mimo wszystko wyszedł MtM, bo w 2003 i 2004 koncerty i później cisza przez 3 lata.
Zapisane

 
FafciuSamoZUO
Moderator Globalny
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 138



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #8 : Lipiec 13, 2011, 21:51:05 ť

Ogólnie LP . Kiedyś robili więcej w krótszym czasie . Tak mi się zdaje . A collision course  w 2005 ? A Mike miał zaraz FM ! Było troche roboty ...
Zapisane

,,  Jak czasy podstawówki , Zbite butelki, ubite lufki ... ''

Przestrzegaj regulaminu ... Święty Mikołaj Patrzy
 
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť Odpowiedz #9 : Lipiec 13, 2011, 23:31:41 ť

Collision Course wyszło w 2004 roku. Mrugnięcie LP zawsze miało wydłużony czas roboty. Niby wychodziło np. LiT, ale to koncertówka, oni w ogóle nie zajmowali się tym DVD. Jedynie Reanimation moim zdaniem było czasochłonne między płytami. Ale nie zmieniajmy tematu, bo to wątek o Fort Minor.
Zapisane

 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wilczerp night-life grupa1 nazarinh corleone