Linkin Park News Revolution Forum
Kwiecień 25, 2024, 02:09:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: KoЯn  (Przeczytany 2080 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kronos1194
Nowy fan
*
Wiadomości: 4



Zobacz profil Email
Ť : Marzec 09, 2012, 21:03:12 ť

Cytuj
Amerykańska grupa muzyczna wykonująca nu metal. Powstała w 1993 roku w Bakersfield w stanie Kalifornia po rozwiązaniu formacji L.A.P.D. Według danych z 2009 roku zespół sprzedał 16 mln płyt w Stanach Zjednoczonych oraz 32 mln na całym świecie. Grupa sześciokrotnie nominowana do nagrody amerykańskiego przemysłu fonograficznego Grammy została nagrodzona dwukrotnie. W 1999 roku za utwór "Freak on a Leash" i w 2002 roku za kompozycję "Here to Stay". Zespół jest sklasyfikowany na 53. pozycji listy 100 Najlepszych Artystów Hard Rocka sporządzonej przez VH1

Obecny skład zespołu:
Jonathan "Hiv" Davis (od 1993)
James "Munky" Shaffer (od 1993)
Reginald "Fieldy" Arvizu (od 1993)
Ray Luzier (od 2007)
Zac Baird (od 2005)

Byli członkowie zespołu:
Brian "Head" Welch (1993–2005)
David Silveria (1993–2006)

Dyskografia (albumy studyjne):
KoЯn (11 października 1994)
Life Is Peachy (15 października 1996)
Follow the Leader (18 sierpnia 1998)
Issues (16 listopada 1999)
Untouchables (11 czerwca 2002)
Take a Look in the Mirror (25 listopada 2003)
See You on the Other Side (6 grudnia 2005)
Untitled (31 lipca 2007)
Korn III - Remember Who You Are (12 lipca 2010)
The Path of Totality (6 grudnia 2011)

Ojcowie nu-metalu. Wypromowali między innymi Limp Bizkit, Videodrone, Orgy. Jonathan Davis wystąpił gościnnie w utworze 1stp Klosr - na płycie Reanimation LP. Davis - do jednego ze swoich projektów pobocznych, jakim był soundtrack do filmu "Queen of the Damned" - zaprosił również Chestera Beningtona do wykonania utworu "System".

Na stan obecny... jest to mój ulubiony zespół. Pokochałem ich przypadkowo. Pierwszą piosenką, na jaką się natknąłem, był Word Up - i już wtedy znienawidziłem ten zespół. Chichot Do dziś nie lubię tej piosenki. Kilka miesięcy później kumpel podesłał mi linka do teledysku Freak on a Leash. I ten utwór pokochałem od razu. Zacząłem bliżej interesować się KoRn'em. Przesłuchałem najpierw (idąc za tropem singla) Fallow The Leader, następnie KoRn III, później Issues... i później to już było mechaniczne. Jeżeli miałbym uporządkować albumy (które przesłuchałem) od najlepszego do najgorszego, wyglądałoby to mniej więcej tak:
Issues
Untouchables
Follow the Leader
Remember Who You Are
KoЯn
See You on the Other Side
Untitled
Path of Totality

Na temat najnowszej płyty. Fajna, energiczna... i zdecydowanie najgorsza w dorobku KoRn'a. Niestety, uważam, że to złe połączenie (nie jest źle połączona - nie odbierać źle) i przede wszystkim szybko się nudzi. Ogólnie jest dla mnie też jednostajna... większość utworów się zlewa ze sobą, niektóre tylko odskakują (pozytywnie).

Ulubione utwory? - Uff, ciężko mi raczej wybrać... ale jeśli miałby dokonać takiej listy ścisłej czołówki, wyglądałaby ona (na stan obecny) mniej więcej tak:
Shoots & Ladders, A.D.I.D.A.S., Twist, It's On!, Freak On A Leash, Dead, Falling Away From Me, Trash, Beg For Me, Somebody Someone, Dirty, Here To Stay, Hollow Life, No One's There, Right Now, Y'all Want A Single, Twisted Transistor, Throw Me Away, Open Up, Coming Undone, Seen It All, Eaten Up Inside, Untitled, Evolution, Kiss, Uber-Time/Oildale (Leave Me Alone), Pop A Pill, Sanctuary, Bleeding Out.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o nich, polecam gorąco ten zespół. Jeżeli nie chcecie się zrazić, proponuje najpierw przesłuchać płyty z przed 2005 roku, szczególnie jeżeli lubcie nu-metal, lub jesteście fanami LB, czy starego LP.
Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

daxrel mojeprzysmaki horseworld imindel wsbchorzow