Linkin Park News Revolution Forum
Marzec 29, 2024, 12:53:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Aktualności: STRONA : www.linkinparknewsrevolution.ugu.pl
 
Strona głównaPomocSzukajZaloguj sięRejestracja
Strony: [1]
Drukuj


Autor Wątek: Lost In The Echo  (Przeczytany 3722 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blackout.
Administrator
Mam 5 płyt!
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic
Wiadomości: 157




Dawniej smolarek.


Zobacz profil
Ť : Marzec 28, 2012, 21:55:40 ť

Podobny przypadek jak przy Burn It Down. O tym kawałku, wiemy tylko to, że w nim, Shinoda powraca do swoich raperskich korzeni. Mrugnięcie Jak wyobrażacie sobie tą piosenkę? Coś bardziej hip-hopowego jak Dedicated czy I Have Not Begun czy może coś rockowego z rapem w roli głównej jak w Papercut czy w Lying From You?

Ja osobiście uważam, że to będzie bardzo dobra piosenka, jednak będzie to coś bardziej z gatunku Fort Minor niż rockowego Linkin Park.
Zapisane

 
kronos1194
Nowy fan
*
Wiadomości: 4



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #1 : Marzec 30, 2012, 19:52:00 ť

Możliwe, że usłyszymy coś pokroju Hit The Floor. Dobry rap Mike i mocny wokal Chaza. To by było coś...
Zapisane
 
Minoda
Młodszy administrator
Nowy fan
****
Wiadomości: 8



Zobacz profil Email
Ť Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2012, 13:50:30 ť

Tytuł kojrazy mi się z In The End i wolałbym, by ten kawałek był też w podobnym klimacie. Mało elektroniki, a jeżeli już tak chłopaki na nią nalegają, to tylko w refrenie, mostku i intro/outro.
Szczerze, jestem ciekaw tego utworu. ^^
Zapisane
 
Strony: [1]
Drukuj


Skocz do:  

Nostalgia Theme by husmen73 & Masterhan Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap MySQL | PHP | XHTML | CSS

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pilsudskiegodietricha telenovelee stadniniakonna rybyigzyby maniacraft